https://www.high-endrolex.com/10 Завершено підготовку з домедичної допомоги Психологів ДСНС України | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

01.10.2021
ІДУ НД ЦЗ

Завершено підготовку з домедичної допомоги Психологів ДСНС України

 

Відповідно до затвердженого графіка навчання в Інституті з 20 вересня по 01 жовтня пройшли підготовку з домедичної допомоги  за програмою “Перший на місці події”  (64 години) 6 психологів ДСНС України.

 Слід зазначити, що близько 70 % занять – це відпрацювання слухачами практичних навичок (тренінги) надання домедичної допомоги при гострих порушеннях дихання та серцевої діяльності, травмах, отруєннях та екстремальних пологах.

Слухачі пройшли вхідний та вихідний тест-контроль з метою визначення рівня знань. Слухачі успішно засвоїли практичні поради та отримали необхідні навички відповідно до навчальної програми курсу.

Після завершення навчання завідувач кафедри домедичної підготовки, к.м.н., с.н.с. Кушнір В.А. та заступник начальника відділу психологічного забезпечення ОРСЦЗ Садовніченко О.С. вручили слухачам посвідчення державного зразка.

Слухачі висловили велику подяку колективу Інституту за надану можливість отримати надзвичайно потрібні знання з домедичної підготовки.

 

 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10