RSS

Новини навчальних закладів

01.10.2021
ІДУ НД ЦЗ

Про хід навчання навчальної групи ФН-13 з категорії «Керівники державних органів та їх заступники"

 

На виконання вимог розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 р. № 1588-р на кафедрі організації заходів цивільного захисту Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту проводилось навчання зі слухачами категорії «Керівники державних органів та їх заступники».

Враховуючи карантинні обмеження, навчання проводилось за дистанційною формою в період з 20 вересня по 1 жовтня 2021 року у форматі он-лайн занять із використанням навчальних матеріалів та тестових завдань на платформі дистанційного навчання Інституту.  Усі слухачі успішно виконали програму навчання та  якісно виконали випускні роботи з тематики цивільного захисту.

По завершенню навчання було проведено круглий стіл щодо обміну думками з організаційних та навчальних питань за участю начальника навчально-методичного відділу, кандидата з державного управління, полковника служби цивільного захисту Сергія Павлова, начальника кафедри організації заходів цивільного захисту, кандидата технічних наук, полковника служби цивільного захисту Сергія Огурцова та професора кафедри організації заходів цивільного захисту, кандидата військових наук  Валерія Мазуренка.

Слухачі висловили слова щирої вдячності науково-педагогічному колективу Інституту за отримані знання.

 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.