https://www.high-endrolex.com/10 Студентка ЧІПБ бере участь у Національному студентському форумі: освіта, лідерство, відповідальність | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

20.08.2021
ЧІПБ НУЦЗУ

Студентка ЧІПБ бере участь у Національному студентському форумі: освіта, лідерство, відповідальність

20-21 серпня в місті Ірпінь студентка ЧІПБ Анна Гайдамак бере участь у Національному студентському форумі: освіта, лідерство, відповідальність, що відбувається на базі Університету державної фіскальної служби України. Захід організований Міністерством освіти і науки України.

Мета форуму – формування спільноти проактивних та відповідальних лідерів студентського самоврядування, створення унікального середовища для плідної співпраці студентів із представниками університету, влади та бізнесу.

У ході роботи Форуму Анна виступає як спікер на дискусійній панелі «Екологічний марафон: від macro-проблеми до micro-рішення», де презентує проєкт «Школа корисних звичок» (керівник – начальник кафедри психології діяльності в особливих умовах Микола Фомич), що був реалізований інститутом у 2018 році.

Крім того, Анна буде брати участь у низці інших заходів передбачених програмою Форуму.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10