26.11.2022

Науково-освітній портал навчальних закладів Державної служби України з надзвичайних ситуацій
http://www.edu-mns.org.ua

RSS

Новини навчальних закладів

23.07.2021
ІДУ НД ЦЗ

Представники Інституту взяли участь у позаплановому засіданні секції телекомунікацій, інформаційних технологій та інформатизації Науково-технічної ради ДСНС України

 

23 липня наукові та науково-педагогічні працівники Інституту прийняли участь у позаплановому засіданні секції телекомунікацій, інформаційних технологій та інформатизації Науково-технічної ради ДСНС України.

У рамках заходу обговорено проекти (завдання) інформатизації, які виконуються ДСНС у 2021 році за бюджетною програмою 1006130 «Цифрова трансформація політики автоматизації процесів у сфері цивільного захисту, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків».

Жваве обговорення викликало питання щодо реалізації у 2021 – 2023 роках завдання по впровадженню в дію загальнодержавної системи екстреної допомоги населенню за єдиним номером 112.

Всі питання ґрунтовно обговорено учасниками засідання та визначено подальші кроки розвитку напряму телекомунікацій, інформаційних технологій та інформатизації в ДСНС України.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин


© 2004-2022 EDU-MNS.org.ua