https://www.high-endrolex.com/10 Колектив Інституту отримав диплом за активну участь у XIX Міжнародній спеціалізованій виставці «Технології захисту/ПожТех – 2021» | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

15.07.2021
ІДУ НД ЦЗ

Колектив Інституту отримав диплом за активну участь у XIX Міжнародній спеціалізованій виставці «Технології захисту/ПожТех – 2021»

 

З 15 по 18 червня 2021 року на території Міжнародного виставкового центру відбулася провідна подія для України у сфері пожежно‑рятувального обладнання – XIX Міжнародна спеціалізована виставка «Технології захисту/ПожТех‑2021». Захід вже традиційно було проведено в єдиному форматі з ІІ Міжнародною спеціалізованою виставкою систем безпеки та охорони «Expert Security‑2021», XVІI Міжнародною спеціалізованою виставкою у сфері ОПК «Зброя та безпека‑2021» та ХII Міжнародним авіакосмічним салоном «Авіасвіт‑ХХІ».

Безпосередньо у форумі  «Технології захисту/ПожТех‑2021» взяло участь 51 підприємство – українські та іноземні виробники і дистриб’ютори протипожежної продукції. У рамках виставки була представлена експозиція Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту. За результатами участі у виставці колектив Інституту отримав диплом.

Більш детально з фото- та відеоматеріалами можна ознайомитися за посиланнями:

https://idundcz.dsns.gov.ua/ua/Institut1/3864.html

https://www.youtube.com/watch?v=sq6its7U5Og

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10