https://www.high-endrolex.com/10 Представники НУЦЗУ разом з експертами ОБСЄ стали учасниками другого практичного тренінгу з реагування на надзвичайні ситуації | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

25.06.2021
НУЦЗУ

Представники НУЦЗУ разом з експертами ОБСЄ стали учасниками другого практичного тренінгу з реагування на надзвичайні ситуації

22-24 червня на базі міжрегіонального центру гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС відбувся другий практичний тренінг з реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з небезпечними хімічними речовинами. Учасниками тренінгу стали представники департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України, керівники підрозділів РХБ захисту всіх територіальних підрозділів ДСНС, а також представники Національного університету цивільного захисту України - начальник кафедри спеціальної хімії та хімічної технології Олена Тарахно, заступник начальника кафедри Максим Кустов та доцент кафедри Марина Чиркіна. Тренінг був організований у рамках міжнародного сумісного проєкту ДСНС та ОБСЄ «Посилення спроможності України щодо реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з небезпечними хімічними речовинами».
У рамках проєкту представники ОБСЄ в Україні передали Національному університету цивільного захисту України спеціальне навчальне обладнання для відпрацювання навичок роботи рятувальників під час ліквідації надзвичайних ситуацій з викидом небезпечних хімічних речовин.
Експерти ОБСЄ передали практичний досвід щодо основних методів та засобів ідентифікації небезпечних хімічних речовин, оцінки ризиків та поводження персоналу під час подій з небезпечними речовинами. Завершальним етапом тренінгу було відпрацювання практичних дій рятувальників під час навчання з ліквідації умовної аварії, де кожний учасник мав змогу практично продемонструвати свої навички та знання.
Національний університет цивільного захисту України
 
 

 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10