RSS

Новини навчальних закладів

04.06.2021
ІДУ НД ЦЗ

На ПВП здійснено введення в експлуатацію та апробацію установки для перевірки напірних пожежних рукавів

4 червня на пожежно-випробувальному полігоні ІДУ НД ЦЗ за участі заступника начальника Інституту з наукової роботи кандидата наук з державного управління, доцента Віктора Михайлова здійснено введення в експлуатацію та апробацію установки для перевірки напірних пожежних рукавів, яка придбана за кошти держбюджету. Зазначена установка призначена для проведення випробувань та досліджень пожежних рукавів  за такими методами випробувань – робочий, випробувальний та розривний тиск, стійкість до дії точкового та поверхневого стирання, стійкість до дії відкритого полум’я та нагрітої поверхні.
Учасниками заходу було розглянуто технічні характеристики та можливості щодо застосування установки для проведення досліджень і випробувань іншої продукції відповідно до сфери акредитації, а також рекомендовано провести її верифікацію з подальшим складанням відповідного протоколу та свідоцтва.
Зазначена установка виготовлена за результатами науково-дослідної роботи, що виконувалась в Інституті з метої реалізації вимог національного стандарту України ДСТУ 9069:2021 Протипожежна техніка. Рукави пожежні плоскоскладані для пожежно-рятувальних автомобілів. Загальні вимоги та методи випробування, розробленого фахівцями ІДУ НД ЦЗ та ДСТУ EN 15889:2017 Пожежні рукави. Методи випробування (EN 15889:2011, IDT).
Впровадження цієї установки дозволить перевіряти якість напірних пожежних рукавів для пожежно-рятувальної техніки, що сприятиме впровадженню у практичну роботу пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС України сучасних й надійних пожежних рукавів.
Захід організовано і проведено з урахуванням відповідних карантинних обмежень.  

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.