RSS

Новини навчальних закладів

14.05.2021
НУЦЗУ

В НУЦЗУ за міжнародної участі в режимі онлайн обговорили питання щодо формування дієвих механізмів державного управління із забезпечення державної безпеки

14 травня в Національному університеті цивільного захисту України в режимі онлайн за міжнародної участі відбувся круглий стіл "Формування дієвих механізмів державного управління із  забезпечення державної безпеки". В роботі науково-комунікативного заходу, присвяченому Дню науки України, взяли участь зарубіжні науковці з Балтійської Міжнародної Академії (м. Рига, Латвія), Поморської Академії (м. Слупськ, Польща), Академії Міністерства з надзвичайних ситуацій Азербайджанської Республіки, Університету міжнародних відносин та соціальних комунікацій (м. Хелм, Польща), представники закладів вищої освіти Харкова та інших регіонів нашої держави.
Вітали учасників міжнародного форуму проректор з наукової роботи Національного університету цивільного захисту України, доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Володимир Андронов, а також зарубіжні колеги і бажали плідної праці.
Під час  роботи круглого столу фахівці обговорили питання державної політики та управління в галузі національної безпеки: зміст і механізми реалізації, а також управління в галузі попередження та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Національний університет цивільного захисту України

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.