https://www.high-endrolex.com/10 Онлайн зустріч здобувачів освіти екологів із стейкхолдером | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

28.04.2021
ЛДУ БЖД

Онлайн зустріч здобувачів освіти екологів із стейкхолдером

27 квітня 2021 року в рамках співпраці зі стейкхолдерами відбулася онлайн-зустріч здобувачів освіти спеціальності 101 "Екологія" з Юрієм Стешенком - керівником екопідприємства "KIRI SKETCH" із м. Одеси. Підприємство займається виготовленням якісних канцтоварів з використанням переробленої сировини - дерева, екошкіри (biogreen), якісного паперу вторинної переробки.
Слоганом компанії є: "Екопродукція - це не модний тренд, це вибір відповідальних людей на користь свого здоров'я і захисту навколишнього середовища".
Під час зустрічі було обговорено дисципліни освітніх програм різних рівнів спеціальності 101 "Екологія", освітні компетенції випускника-еколога для екопідприємництва та перспективи еконапрямку в Україні. Студенти та курсанти гр. ЕК-41 під керівництвом викладача кафедри екологічної безпеки, к.с.-г.н. Гоцій Наталії Данилівни та ад’юнкти кафедри екологічної безпеки отримали важливу інформацію для майбутнього працевлаштування та реалізації знань, здобутих в стінах Університету.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10