RSS

Новини навчальних закладів

28.04.2021
НУЦЗУ

На базі Міжрегіонального центру гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України триває практичне навчання курсантів НУЦЗУ

Майже три тижні курсанти 2-го курсу факультетів цивільного захисту та оперативно-рятувальних сил Національного університету цивільного захисту України, що навчаються за освітньо-професійними програмами " Інженерне забезпечення саперних, піротехнічних та вибухових робіт” та “Радіаційний та хімічний захист", відпрацьовують навички майбутньої професії на базі Міжрегіонального центру гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС у селищі Ватутіне Харківської області. Під час навчань велика увага приділяється відпрацюванню дій майбутніх піротехніків та дозиметристів на навчально-тренувальному полігоні центру. Так, здобувачі вищої освіти вдосконалюють свої практичні навички у сфері протимінної діяльності, піротехнічних та вибухових робіт, а також радіаційного, хімічного та біологічного захисту населення. На полігоні проводиться відпрацювання дій щодо пошуку та вилучення навчальних вибухонебезпечних предметів, груп радіаційної та хімічної розвідки та робота із дозиметричними приладами. Також здобувачі вищої освіти вдосконалюють свої навички щодо надання домедичної допомоги.
Практичне навчання на базі Міжрегіонального центру гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України для здобувачів вищої освіти факультетів цивільного захисту та оперативно-рятувальних сил триватиме ще майже 2 місяці.

Національний університет цивільного захисту України

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.