https://www.high-endrolex.com/10 У НУЦЗУ відбулися захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня доктора та кандидата наук з державного управління | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

23.04.2021
НУЦЗУ

У НУЦЗУ відбулися захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня доктора та кандидата наук з державного управління

 

23 квітня на базі навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України відбулися захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня доктора та кандидата наук з державного управління за спеціальністю «Механізми державного управління» у спеціалізованій вченій раді Д 64.707.03 Національного університету цивільного захисту України.
Так, представила своє дисертаційне дослідження Запорожець Тетяна з теми «Формування та реалізація механізмів запровадження інтелектуального управління у діяльності органів державної влади». Науковий консультант – доктор наук з державного управління, доцент Карпенко Олександр Валентинович, Національна академія державного управління при Президентові України, завідувач кафедри інформаційної політики та цифрових технологій.

Також успішно захистив своє дисертаційне дослідження Перевізник Вячеслав з теми «Механізми розвитку гендерної політики держави». Науковий керівник – доктор наук з державного управління, професор Домбровська Світлана Миколаївна, Національний університет цивільного захисту України, начальник навчально-науково-виробничого центру, заслужений працівник освіти України. Через актуальність теми при захисті була присутня Богомазова Софія Андріївна фахівець (з гендерної рівності) Національного університету цивільного захисту України.
Засідання проводилося з використанням відеозв'язку. Були виконані всі накази та рекомендації Міністерства охорони здоров'я України щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.
Вітаємо дисертантів і бажаємо подальших успіхів на теренах науки!

Прес-служба НУЦЗУ

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10