https://www.high-endrolex.com/10 Про хід навчання навчальної групи ФН-8 з категорії «Керівники державних органів та їх заступники» | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

23.04.2021
ІДУ НД ЦЗ

Про хід навчання навчальної групи ФН-8 з категорії «Керівники державних органів та їх заступники»

На виконання вимог розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 р. № 1588-р на кафедрі організації заходів цивільного захисту Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту проводилось навчання зі слухачами категорії «Керівники державних органів та їх заступники».
Враховуючи карантинні обмеження, навчання проводилось у період з 12 квітня по 23 квітня 2021 року у форматі он-лайн занять із використанням навчальних матеріалів та тестових завдань на платформі дистанційного навчання Інституту.
Усі слухачі навчальної групи успішно виконали програму навчання та на якісному рівні підготували випускні роботи з тематики цивільного захисту, що безпосередньо пов’язана із діяльністю органів виконавчої влади.
По завершенню навчання було проведено круглий стіл щодо обміну думками з організаційних та навчальних питань за участю заступника начальника Інституту з навчальної роботи, кандидата технічних наук, доцента, полковника служби цивільного захисту Сергія Єременка та  керівника навчальної групи, професора кафедри організації заходів цивільного захисту, кандидата військових наук, доцента Валерія Мазуренка.
Слухачі висловили слова вдячності науково-педагогічному колективу Інституту за організацію та проведення занять з функціонального навчання. Особливу увагу слухачі приділили прикладним аспектам організації заходів цивільного захисту, що біли розглянуті на заняттях.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10