https://www.high-endrolex.com/10 Курсант НУЦЗУ отримав диплом ІІ ступеня у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі «Електротехніка та електромеханіка» | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

22.04.2021
НУЦЗУ

Курсант НУЦЗУ отримав диплом ІІ ступеня у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі «Електротехніка та електромеханіка»

  20-22 квітня у м. Кам'янське на базі  Дніпродзержинського державного технічного університету в онлайн форматі відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських робіт 2020/2021 навчального року зі спеціальності "Електротехніка та електромеханіка". За результатами попереднього рецензування галузевою комісією біло визначено 66 кращих наукових робіт із 25 закладів вищої освіти нашої держави. Так за підсумками захисту наукової роботи "Дослідження теплофізичних характеристик терморезисторів датчиків систем протипожежного захисту" курсант 3-го курсу факультету пожежної безпеки Національного університету цивільного захисту  України Юрій Бондаренко посів ІІ місце за науковим напрямом " Загальні питання та елементи електротехнічних комплексів та систем". Науковий керівник - викладач кафедри пожежної і техногенної безпеки об'єктів та технологій факультету пожежної безпеки університету Ярослав Кальченко.

Прес-служба НУЦЗУ 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10