https://www.high-endrolex.com/10 Представник НУЦЗ України пройшов міжнародне науково-педагогічне онлайн стажування на базі Вищої технічної школи (Республіка Польща) | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

22.04.2021
НУЦЗУ

Представник НУЦЗ України пройшов міжнародне науково-педагогічне онлайн стажування на базі Вищої технічної школи (Республіка Польща)

З грудня 2020 року до квітня цього року заступник начальника кафедри пожежної та рятувальної підготовки Національного університету цивільного захисту України Роман Пономаренко пройшов міжнародне науково-педагогічне онлайн стажування "Інновації в освіті. Інноваційні технології викладання фахових дисциплін" на базі Вищої технічної школи в місті Катовіце ( Республіка Польща).
Метою науково-педагогічного стажування було підвищення кваліфікації учасників стажування, оновлення їх теоретичних і практичних знань у зв’язку із підвищенням вимог до рівня кваліфікації та необхідності оволодіння сучасними методами вирішення професійних завдань педагогічними та науково-педагогічними працівниками.
Програма стажування включала, зокрема, участь у роботі ІІ Міжнародної наукової конференції «Роль науки та освіти в забезпеченні сталого розвитку» та науково-методичному семінарі «Досвід країн ЄС з організації викладання фахових дисциплін».
За результатами проходження стажування була видана колективна монографія польським науковим видавництвом (із присвоєнням індексу ISBN) та розміщена на сайті бібліотеки Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach.
Після закінчення стажування заступник начальника кафедри пожежної та рятувальної підготовки університету Роман Пономаренко отримав сертифікат, який підтверджує проходження стажування у науковій установі в країні, що входить до Європейського Союзу, та враховується під час ліцензування та акредитації освітніх послуг.

 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10