https://www.high-endrolex.com/10 Представники НУЦЗУ пройшли підвищення кваліфікації у рамках проекту «Програми ЕРАЗМУС + Жана Моне». | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

19.04.2021
НУЦЗУ

Представники НУЦЗУ пройшли підвищення кваліфікації у рамках проекту «Програми ЕРАЗМУС + Жана Моне».

Заступник начальника кафедри пожежної та рятувальної підготовки Національного університету цивільного захисту України Роман Пономаренко та викладач кафедри прикладної механіки та технологій захисту навколишнього середовища Світлана Коваленко отримали сертифікати за участь у Міждисциплінарному модулі «Кращі Європейські практики з водної безпеки задля досягнення цілей сталого розвитку» у рамках проєкту «Програми ЕРАЗМУС + Жана Моне».
Представники НУЦЗ України в період з 01 лютого по 14 квітня 2021 року, у рамках проєкту «Програми ЕРАЗМУС + Жана Моне», успішно пройшли модуль з екологічної безпеки водних ресурсів. У заході взяли участь фахівці із 15 установ і закладів вищої освіти України. Упродовж проєкту, попри усі карантинні умови і обмеження, учасники обмінювались думками, спілкувались, набували нових знань та досвіду.
За результатами проходження модуля було отримано сертифікати міжнародного зразка.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10