https://www.high-endrolex.com/10 У Варшаві відбулися успішні захисти кваліфікаційних робіт магістрів за програмою подвійних дипломів | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

13.04.2021
ЛДУ БЖД

У Варшаві відбулися успішні захисти кваліфікаційних робіт магістрів за програмою подвійних дипломів

У рамках співпраці між Львівським державним університетом безпеки життєдіяльності та Головною школою пожежної служби (м. Варшава, Республіка Польща) щодо спільного навчання у магістратурі успішно відбулися чергові захисти магістерських дипломних робіт. Випускники нашого університету Дмитро Ружицький та Марко Барбадин представили свої дипломні роботи, виконані англійською і польською мовами, на розгляд спільної польсько-української екзаменаційної комісії, до складу якої увійшов заступник начальника інституту з навчально-наукової роботи навчально-наукового інституту пожежної та техногенної безпеки Іван Паснак.
Цьогоріч засідання екзаменаційної комісії та захисти магістерських робіт відбуваються дистанційно з використанням сучасного інструментарію забезпечення он-лайн відеоконференцій. За результатами успішних захистів дипломних робіт випускникам присвоєно ступінь магістра та вже незабаром вони отримають дипломи європейського взірця Головної школи пожежної служби Республіки Польща.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10