https://www.high-endrolex.com/10 Науково-педагогічні працівники Національного університету цивільного захисту України відвідали завод "Пожмашина" | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

30.03.2021
НУЦЗУ

Науково-педагогічні працівники Національного університету цивільного захисту України відвідали завод "Пожмашина"

Днями відбувся робочий візит фахівців кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки Національного університету цивільного захисту України до підприємства з виготовлення протипожежної техніки для ДСНС України промислової компанії "Пожмашина".
Делегація у складі начальника кафедри Андрія Калиновськиго, заступника начальника кафедри Станіслава Виноградова та доцентів кафедри Романа Коваленка і Бориса Кривошея ознайомилась із потужностями виробництва, новими зразками протипожежної техніки, поспілкувалася з комерційним директором та головним конструктором заводу.
Між сторонами було обговорено конкретні кроки на шляху до плідного та довготривалого співробітництва між НУЦЗ України та ПК "Пожмашина" з напрямів розробки нових зразків засобів пожежогасіння та підвищення якості підготовки молодих фахівців ДСНС України. Зустріч була корисною для обох сторін.
Прес-служба НУЦЗУ

 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10