https://www.high-endrolex.com/10 В ІДУ НД ЦЗ відбулось організаційне засідання робочої групи із розроблення національного стандарту | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

11.03.2021
ІДУ НД ЦЗ

В ІДУ НД ЦЗ відбулось організаційне засідання робочої групи із розроблення національного стандарту

11 березня в Інституті державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту під головуванням начальника науково-випробувального центру Віталія Коваленка відбулось в онлайн режимі організаційне засідання робочої групи із розроблення національного стандарту CEN/TS 54-14:2018  Системи пожежної сигналізації. Частина 14. Настанови щодо побудови, проектування, монтажу, пуску і наладки, експлуатації та підтримання експлуатаційної придатності.
Під час заходу було визначено слад робочої групи та план її роботи. Взято за основу переклад стандарту, що виконаний фахівцями Інституту та представниками громадської організації "Міжнародної асоціації цивільного захисту", ТОВ "Трансекспо". Запропоновано зазначену версію направити для розгляду в ТК25 "Пожежна безпека та протипожежна техніка".

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10