RSS

Новини навчальних закладів

05.03.2021
ІДУ НД ЦЗ

Про хід навчання навчальної групи ФН-5 з категорії «Керівники структурних підрозділів (департаментів, управлінь, відділів, секторів) центральних і місцевих органів виконавчої влади»

 

На виконання вимог розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 р. № 1588-р на кафедрі організації заходів цивільного захисту Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту проводилось навчання зі слухачами категорії «Керівники структурних підрозділів (департаментів, управлінь, відділів, секторів) центральних і місцевих органів виконавчої влади».

Навчання проводилось за дистанційною формою в період з 22 лютого  по 5 березня 2021 року. Усі слухачі успішно виконали програму навчання та на якісному рівні виконали випускні роботи з тематики цивільного захисту.

По завершенню навчання було проведено круглий стіл щодо обміну думками з організаційних та навчальних питань за участю начальника навчально-методичного відділу, кандидата наук з державного управління, полковника служби цивільного захисту Сергія Павлова, начальника кафедри організації заходів цивільного захисту, кандидата технічних наук, старшого наукового співробітника, полковника служби цивільного захисту Сергія Огурцова та керівника навчальної групи професора кафедри, кандидата військових наук, доцента Валерія Мазуренка.

Слухачі висловили слова щирої вдячності науково-педагогічному колективу Інституту за отримані знання.

 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.