https://www.high-endrolex.com/10 Онлайн-семінар «Зміни у законодавстві України в галузі охорони праці» | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

18.02.2021
ЧІПБ НУЦЗУ

Онлайн-семінар «Зміни у законодавстві України в галузі охорони праці»

18 лютого в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України  відбувся онлайн-семінар «Зміни у законодавстві України в галузі охорони праці». Організатори заходу - представники кафедри безпеки об’єктів будівництва та охорони праці факультету ПБ.

Участь у семінарі взяли перший заступник Управління Держпраці у Черкаській області Ірина Щербата, яка виступила із доповіддю «Виробничий травматизм та розслідування нещасних випадків на виробництві» та завідувач сектору експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Василь Юрченко, який висвітлив основні зміни щодо законодавства України в сфері безпеки праці у виробництві.

До онлайн-заходу долучилися і 40 студентів, які навчаються за  спеціальністю «Охорона праці». Вони обговорили з практичними працівниками дану тематику і цікавилися питаннями майбутнього працевлаштування.

 

 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10