RSS

Новини навчальних закладів

11.12.2020
ІДУ НД ЦЗ

Про хід навчання навчальних груп ФН-9.1, ФН-9.2 з категорії «Керівники структурних підрозділів (департаментів, управлінь, відділів, секторів) центральних і місцевих органів виконавчої влади»

На виконання    вимог   розпорядження  Кабінету  Міністрів   України   № 1309-р від 21 жовтня 2020 року на кафедрі організації заходів цивільного захисту Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту проводилось навчання зі слухачами категорії «Керівники структурних підрозділів (департаментів, управлінь, відділів, секторів) центральних і місцевих органів виконавчої влади».
Навчання проводилось за дистанційною формою в період з 30 листопада по 11 грудня 2020 року. За визначений період слухачі успішно виконали програму навчання та на високому навчально-методичному рівні виконали випускні роботи на актуальну тематику у сфері цивільного захисту. На заключному занятті, яке проводилось методом круглого столу, приймали участь т.в.о. заступника начальника Інституту з навчальної роботи, кандидат наук з державного управління, полковник служби цивільного захисту Сергій Павлов, професор кафедри організації заходів цивільного захисту кандидат військових наук, доцент Валерій Мазуренко та старший викладач кафедри організації заходів цивільного захисту Іван Соколовський. На цьому занятті було проведено обмін інформацією щодо організації навчального процесу за дистанційною формою навчання.
Слухачі висловили слова щирої вдячності науково-педагогічному колективу Інституту за отримані знання.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.