https://www.high-endrolex.com/10 У рамках співробітництва | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

04.12.2020
НУЦЗУ

У рамках співробітництва

02 грудня начальник кафедри пожежної профілактики в населених пунктах факультету пожежної безпеки Національного університету цивільного захисту України Юрій ОТРОШ взяв участь у засіданні спеціалізованої вченої ради ДП «Науково-дослідний інститут будівельних конструкцій» Мінрегіону України (м. Київ). Науковець університету став офіційним опонентом під час проведення захисту дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.23.01 «Будівельні конструкції, будівлі та споруди».
З метою ухвалення угоди про співробітництво між Національним університетом цивільного захисту України та ДП «Науково-дослідний інститут будівельних конструкцій» (м. Київ) відбулася зустріч з директором Інституту доктором технічних наук, професором Геннадієм Фаренюком та завідувачем відділу надійності будівельних конструкцій будівель і споруд доктором технічних наук, професором Андрієм Бамбурою. Досягнуто домовленості про взаємну співпрацю в освітній та науковій сферах діяльності.
Прес-служба НУЦЗУ

 

    

  

 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10