RSS

Новини навчальних закладів

20.11.2020
ІДУ НД ЦЗ

Черговий випуск слухачів системи авіаційного пошуку і рятування України

 

20 листопада 2020 року в ІДУ НД ЦЗ відбувся випуск слухачів за навчальною програмою підвищення кваліфікації персоналу органів управління системи авіаційного пошуку і рятування державного та регіонального рівня. Категорія слухачів – фахівці, посадові обов’язки яких пов’язані з організацією та координацією заходів з авіаційного пошуку і рятування в авіаційному районі пошуку і рятування України за встановленими правилами та процедурами.

Керівник навчальної групи – завідувач кафедри авіації та авіаційного пошуку і рятування кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Володимир ХИЖНЯК.

 По закінченню навчання у ході проведення круглого столу слухачами відмічено спрямованість навчального процесу на приведення у відповідність вимогам професійної кваліфікації підготовки фахівців, що залучаються до організації та проведення заходів з авіаційного пошуку і рятування та формування мотивації до постійного самовдосконалення професійної компетентності.

Наголошено, що виконання завдань з авіаційного пошуку і рятування, пожежогасіння лісових (ландшафтних) масивів, які авіація ДСНС здійснює у тісній взаємодії з роботою підрозділів Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, якісна ліквідація масштабних надзвичайних ситуацій та їх наслідків неможлива без організації тісної взаємодії авіації з наземними силами та засобами.

Така взаємодія досягається відповідною підготовкою сил і засобів, яка передбачає надійно організовану комунікацію між службами, органами управління і аварійно-рятувальними підрозділами, що і передбачено навчальними програмами.

Випускниками висловлено подяку усьому науково-педагогічному складу кафедри авіації та авіаційного пошуку і рятування.

Освітній процес в Інституті було організовано з дотриманням протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19), затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 22.08.2020 № 50.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.