RSS

Новини навчальних закладів

19.11.2020
НУЦЗУ

Чергові захисти дисертаційних робіт в НУЦЗ України

19 листопада 2020 року у Спеціалізованій вченій раді Д 64.707.04 Національного університету цивільного захисту України відбулися чергові захисти дисертаційних робіт зі спеціальності 21.02.03 – цивільний захист. Карантин не став на заваді успішній роботі науковців – засідання було проведено із дотриманням усіх санітарних вимог.
На початку засідання члени Спеціалізованої вченої ради та всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять померлих членів ради – доктора технічних наук, старшого наукового співробітника Сергія АЗАРОВА та доктора технічних наук, професора Ігоря ЧУБА.
Плідна робота дає відповідний результат. Ще два науковці успішно захистили свої наукові здобутки, отримані в стінах нашого Університету. Доповідь викладача кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права ДВНЗ «Ужгородський національний університет» Романа ГУДАКА за результатами дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук з теми «Мінімізація наслідків надзвичайної ситуації природного характеру в гірській місцевості за допомогою пошуково-рятувальних вертольотів» викликала жваве зацікавлення у членів ради та фахівців у сфері цивільного захисту. Науковим керівником здобувача був начальник кафедри пожежної профілактики в населених пунктах НУЦЗ України д.т.н., проф. Ігор ЧУБ.
Дисертаційну роботу з теми «Методика скорочення часу оперативного розгортання першим рятувальним підрозділом в умовах надзвичайних ситуацій техногенного характеру» на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук представив до захисту викладач кафедри пожежної та рятувальної підготовки Дмитро БЕЛЮЧЕНКО. Науковим керівником здобувача є старший науковий співробітник наукового відділу з проблем цивільного захисту та техногенно-екологічної безпеки науково-дослідного центру НУЦЗ України д.т.н., с.н.с. Віктор СТРІЛЕЦЬ.
Творчої наснаги та невпинного руху у напрямку подальшого розвитку наукових здобутків НУЦЗ України побажали здобувачам члени Спеціалізованої вченої ради.

Прес-служба НУЦЗУ, фото – Ігоря Котова

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.