https://www.high-endrolex.com/10 В НУЦЗУ відбулися захисти дисертацій на здобуття ступеня доктора філософії та наукового ступеня доктора наук зі спеціальності “Пожежна безпека” | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

09.10.2020
НУЦЗУ

В НУЦЗУ відбулися захисти дисертацій на здобуття ступеня доктора філософії та наукового ступеня доктора наук зі спеціальності “Пожежна безпека”

8 жовтня в Національному університеті відбулися захисти дисертацій на здобуття ступеня доктора філософії та наукового ступеня доктора наук зі спеціальності “Пожежна безпека”.
Уперше в системі ДСНС пройшов захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності “Пожежна безпека”. Так, успішно захистився ад'юнкт ад'юнктури Ярослав Кальченко з теми “ Підвищення ефективності системи експлуатації теплових пожежних сповіщувачів шляхом удосконалення методів та засобів їх випробувань”. Його науковим керівником є заслужений винахідник України, доктор технічних наук, професор, головний науковий співробітник науково-дослідного центру НУЦЗУ Юрій Абрамов.
Також цього дня відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора наук. Успішно захистився доцент кафедри спеціальної хімії та хімічної технології Андрій Шаршанов з теми “Розвиток наукових основ захисту речовин і матеріалів від теплового впливу пожежі”. Його науковим консультантом є заслужений винахідник України, доктор технічних наук, професор, головний науковий співробітник науково-дослідного центру НУЦЗУ Юрій Абрамов.Прес-служба НУЦЗУ

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10