https://www.high-endrolex.com/10 Представниця НУЦЗУ взяла участь у науково-дослідницькому стажуванні “Міжнародні проєкти: написання, аплікування, управління та звітність” | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

07.10.2020
НУЦЗУ

Представниця НУЦЗУ взяла участь у науково-дослідницькому стажуванні “Міжнародні проєкти: написання, аплікування, управління та звітність”

Протягом січня-травня цього року старший викладач кафедри прикладної механіки та технологій захисту навколишнього середовища НУЦЗУ Олена Сєрікова брала участь у науково-дослідницькому стажуванні “Міжнародні проєкти: написання, аплікування, управління та звітність” в Університеті суспільних наук ( м. Лодзь, Польща). Програму стажування було успішно виконано у дистанційному режимі. За результатами стажування отримано Сертифікат міжнародного зразка.
Програма міжнародного стажування склала 6 кредитів ECTS або 180 академічних годин. Результати стажування було визнано вченою радою Національного університету цивільного захисту України у якості підвищення кваліфікації.
Прес-служба НУЦЗУ
 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10