https://www.high-endrolex.com/10 В інституті післядипломної освіти підвищують кваліфікацію офіцери ДСНС | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

25.09.2020
ЛДУ БЖД

В інституті післядипломної освіти підвищують кваліфікацію офіцери ДСНС

На Навчально-тренувальному полігоні  Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, у відповідності до наказу ДСНС України № 477 від 25.08.2020 року, відновилося навчання з підвищення кваліфікації та спеціалізації осіб середнього та начальницького складу служби цивільного захисту ДСНС України. Навчання проводилося для офіцерів, які виконують свої функційні обов’язки на  посаді начальника караулу.
Особливістю цього навчання є те, що в умовах карантинних заходів, аби  недопустити розповсюдження респіраторної хвороби COVID-19, навчання організоване із використанням дистанційних технології. Слухачі мали змогу вивчати теоретичну частину за допомогою віртуального навчального середовища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. А удосконалювали  практичні навички  з ліквідації надзвичайних ситуаціях на виробничих об’єктах, місцях з масовим перебуванням людей; безпосередньо на навчальному полігоні Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, де слухачі мали змогу практично відпрацьовувати дії на вогневому та газовому модулях, на багатофункціональному  тренажері практичної підготовки рятувальників контейнерного типу. В процесі цих занять слухачі набули нових умінь з прийняття рішень як керівника формування цивільного захисту та вдосконалили свої навички щодо застосування засобів пожежогасіння, засобів індивідуального захисту та проведення рятувальних робіт на виробничих об’єктах і надання домедичної допомоги у невідкладних станах. Також слухачі на практичних заняттях ознайомилися з адміністративно-правовою складовою діяльності підрозділів ДСНС . Ці практичні навчання дали змогу слухачам засвоїти  як правильно діяти під час ліквідації надзвичайних подій з дотриманням необхідних заходів безпеки як для потерпілих, так і для рятувальників.
По завершенню  навчання слухачі склали комплексний іспит та отримали свідоцтва про завершення навчання.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10