https://www.high-endrolex.com/10 В День Рятівника першокурсники склали Присягу служби цивільного захисту | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

18.09.2020
ЧІПБ НУЦЗУ

В День Рятівника першокурсники склали Присягу служби цивільного захисту

17 вересня в День Рятівника у Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбулася урочиста церемонія складання першокурсниками Присяги служби цивільного захисту.
Цей день є надзвичайно важливим не лише у житті тих, хто сьогодні промовив священні слова Присяги, але й для всіх тих, хто буде навчати, виховувати та піклуватися про майбутніх фахівців Служби порятунку.
На початку урочистостей усі присутні вшанували пам'ять Герої-Чорнобиля, Героїв АТО та засновників навчального закладу.
Розпочалися заходи на плацу інституту із підняття Державного Прапора України та виконання Державного Гімну.
Потім відбулася церемонія складання Присяги першокурсниками, які відтепер стали повноправними спадкоємцями традицій мужності, звитяги, справжньої офіцерської честі, що завжди були ознакою ЧІПБ.
З нагоди свята були відзначенні кращі співробітники та курсанти інституту.
Від імені всіх першокурсників курсант Микола Філозоф звернувся до присутніх: «Ми обіцяємо наполегливо, цілеспрямовано оволодівати професією рятувальника, своїм щоденним життям виправдовувати батьківські сподівання, з честю і гідністю продовжувати славні традиції навчального закладу».
Потім на смузі психологічної підготовки свято продовжили показові виступи курсантів інституту.
У своєму зверненні до першокурсників т. в. о. начальника інституту Віктор Гвоздь зазначив: «Символічно, що саме сьогодні, в День професійного свята рятувальників, ви склали Присягу служби цивільного захисту. Кожен із вас повинен ставитися відповідально до своїх обов’язків, гарно навчатися та завжди проявляти свої найкращі людські якості».
Своїми творчими музичними дарунками усіх вітали представники художньої самодіяльності.
Прозвучала команда «СТРУНКО!» – і відбувся перший урочистий марш першокурсників у загальному строю особового складу ЧІПБ.Вітаємо зі святом!

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10