https://www.high-endrolex.com/10 У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності завершилась підготовка інструкторів B-SAHF | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

15.09.2020
ЛДУ БЖД

У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності завершилась підготовка інструкторів B-SAHF

Сьогодні на Навчально-тренувальному полігоні Львівського державного університету безпеки життєдіяльності відбулась заключна частина тренінгу для представників НУЦЗ України, ЧІПБ імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України та ВПУ ЛДУ БЖД. 
Другого дня учасники тренінгу відпрацьовували вміння та навики на вогневому та газовому модулях. Як повідомлялось раніше, саме на таких тренажерах кожен рятувальник мав змогу відчути реальні температури при пожежі в закритих приміщеннях. Опісля завершення практичної фази всі учасники прибули до Університету на підведення підсумків. У ході урочистої зустрічі із ректором Університету професором Мирославом Ковалем учасники отримали сертифікати за участь в теоретичних та практичних навчаннях, реалізованих в рамках проєкту «Регіональні Центри Рятувальної підготовки-підтримки системи підготовки добровільної пожежної охорони та професійної рятувальної служби в Україні».

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10