RSS

Новини навчальних закладів

27.08.2020
НУЦЗУ

Начальницю кафедри психології діяльності в особливих умовах НУЦЗУ заохочено державною нагородою

Начальницю кафедри психології діяльності в особливих умовах Національного університету цивільного захисту України Ліну Перелигіну нагороджено медаллю “За бездоганну службу” ІІІ ступеня. Про це йдеться в Указі Президента України № 71/2020 “Про відзначення державними нагородами України”. Полковника служби цивільного захисту Ліну Перелигіну було заохочено за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково- технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, зразкове виконання службового обов’язку та багаторічну сумлінну працю.
14 років поспіль вона очолює кафедру психології діяльності в особливих умовах університету, яка є випусковою та відіграє важливу роль у підготовці й становленні екстремальних психологів для органів і підрозділів ДСНС. Маючи стаж науково-педагогічної діяльності понад 25 років, науковий ступінь доктора наук, вчене звання професора, організаторські здібності та почуття відповідальності за доручену справу, вона правильно планує та забезпечує роботу кафедри за усіма напрямами діяльності. Ліна Перелигіна є автором 147  наукових праць,  членом спеціалізованої вченої ради університету по захисту кандидатських дисертацій за спеціальністю «Психологія діяльності в особливих умовах» та головним редактором наукової збірки «Проблеми екстремальної та кризової психології». Наразі також очолює центр ґендерної освіти університету.

 

Лідія Маліновська,  начальник сектору зберігання документів з персонального обліку відділу персоналу, Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ, фото — Ігоря Котова

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.