https://www.high-endrolex.com/10 Конкурс винахідницьких та раціоналізаторських робіт у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

08.07.2020
ІДУ НД ЦЗ

Конкурс винахідницьких та раціоналізаторських робіт у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки

Інститут державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту відповідно до Окремого доручення ДСНС України від 22.06.2020 року № В-71 оголошує сьомий Конкурс винахідницьких та раціоналізаторських робіт у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки.

Мета Конкурсу – виявлення найбільш корисних винахідницьких та раціоналізаторських проектів і робіт для: забезпечення пожежної і техногенної безпеки, інженерного захисту територій; ефективного проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт і гасіння пожеж; удосконалення засобів цивільного та протипожежного захисту.

Конкурс проводиться у період з 1 серпня по 17 вересня в двох номінаціях:

новітні технології, засоби цивільного та протипожежного захисту; удосконалення засобів цивільного та протипожежного захисту.

Заявки на участь у Конкурсі разом з описами проєктів і робіт необхідно надсилати до 01 серпня 2020 року на адресу: вул. Рибальська, 18, м. Київ, 01011.

Положення про Конкурс

Контактна особа щодо надання консультації та методичної допомоги з питань участі у Конкурсі:

Борисов Андрій Вікторович

+38(096)-509-36-02


http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10