RSS

Новини навчальних закладів

16.06.2020
ЛДУ БЖД

Студенти Університету здобули призове місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Початкова освіта"

У закладах вищої освіти продовжується проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році. За результатами ІІ туру Конкурсу зі спеціальності «Початкова освіта», що проводився на базі Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського, наукова робота на тему «Виховання психологічної стійкості у молодших школярів як фактор безпеки життєдіяльності» студентів Ірини Вороніної та Анастасії Баб здобула призове місце серед студентських наукових робіт. Науковий керівник – професор кафедри практичної психології та педагогіки, доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник Лариса Руденко.

Вітаємо наших молодих науковців та їхнього керівника з отриманням дипломів та подяки і зичимо нових здобутків.У закладах вищої освіти продовжується проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році. За результатами ІІ туру Конкурсу зі спеціальності «Початкова освіта», що проводився на базі Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського, наукова робота на тему «Виховання психологічної стійкості у молодших школярів як фактор безпеки життєдіяльності» студентів Ірини Вороніної та Анастасії Баб здобула призове місце серед студентських наукових робіт. Науковий керівник – професор кафедри практичної психології та педагогіки, доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник Лариса Руденко.
Вітаємо наших молодих науковців та їхнього керівника з отриманням дипломів та подяки і зичимо нових здобутків.
http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.