https://www.high-endrolex.com/10 Відбулися чергові захисти дипломних робіт за програмою подвійних дипломів | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

27.04.2020
ЛДУ БЖД

Відбулися чергові захисти дипломних робіт за програмою подвійних дипломів

У рамках співпраці між Львівським державним університетом безпеки життєдіяльності та Головною школою пожежної служби (м. Варшава, Республіка Польща) щодо спільного навчання у магістратурі успішно відбулися перші в цьому році захисти магістерських дипломних робіт. Випускники нашого університету представили свої дипломні роботи на розгляд екзаменаційної комісії, до складу якої увійшов заступник начальника інституту з навчально-наукової роботи навчально-наукового інституту пожежної та техногенної безпеки Іван Паснак.
У цьому році засідання екзаменаційної комісії та захисти магістерських робіт відбуваються дистанційно з використанням сучасного інструментарію забезпечення он-лайн відеоконференцій. За результатами захистів дипломних робіт випускникам буде присвоєно ступінь магістра та вже незабаром вони отримають дипломи європейського взірця Головної школи пожежної служби Республіки Польща.
http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10