25.07.2021

Науково-освітній портал навчальних закладів Державної служби України з надзвичайних ситуацій
http://www.edu-mns.org.ua

RSS

Новини навчальних закладів

05.03.2020
НУЦЗУ

У НУЦЗУ відбулися захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня доктора та кандидата наук з державного управління

5 березня 2020 року відбулися захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня доктора та кандидата наук з державного управління за спеціальністю «Державне управління у сфері державної безпеки та охорони громадського порядку» у спеціалізованій вченій раді Д 64.707.03 Національного університету цивільного захисту України.
Так, захистила своє дисертаційне дослідження Помаза-Пономаренко Аліна Леонідівна з теми "Інституціональна система державного управління соціальною безпекою регіонів України". Науковий консультант – начальник ННВЦ Національного університету цивільного захисту України, доктор наук з державного управління, професор, заслужений працівник освіти України Домбровська Світлана Миколаївна.
Цього ж дня успішно захистив свою дисертаційну роботу Капелюшний Сергій Анатолійович з теми "Державне регулювання системи професійного розвитку молодшого керівного складу Національної гвардії України" Науковий керівник – доктор наук з державного управління, професор Бєлай Сергій Вікторович.
Вітаємо дисертантів і бажаємо подальших успіхів на теренах науки!

Навчально-науково-виробничий центр, прес-служба НУЦЗУ

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин


© 2004-2021 EDU-MNS.org.ua