23.09.2021

Науково-освітній портал навчальних закладів Державної служби України з надзвичайних ситуацій
http://www.edu-mns.org.ua

RSS

Новини навчальних закладів

02.03.2020
НУЦЗУ

В НУЦЗУ відбулося урочисте вручення дипломів магістрам 2020 року

2 березня в Навчально-науково-виробничому центрі Національного університету цивільного захисту України відбулося урочисте вручення дипломів магістрам 2020 року, які знаходяться на державній службі та здійснювали навчання за замовленням Національного агентства України з питань державної служби. 7 випускників спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» отримали дипломи, 1 з них – з відзнакою.
Протягом навчання вони оволоділи теоретичними знаннями, практичними навичками й уміннями стосовно публічного управління та адміністрування, зокрема у сфері цивільного захисту, екологічної безпеки, соціального та гуманітарного розвитку тощо.
Із напутніми побажаннями до молодих фахівців звернувся проректор з навчальної та методичної роботи, кандидат психологічних наук, професор, заслужений працівник освіти України Олег Назаров. Зокрема, він зазначив, що науково-педагогічні працівники навчального закладу доклали всіх зусиль, аби майбутні спеціалісти скористалися здобутими знаннями у професійній діяльності, щоби кожен із них відчував власну спроможність застосовувати свої вміння для вирішення практичних завдань у складі підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій, підприємств та організацій нашої держави. Олег Олександрович побажав успіхів у подальшій роботі та бути гідними звання Випускника Національного університету цивільного захисту України.

 


Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ
 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин


© 2004-2021 EDU-MNS.org.ua