https://www.high-endrolex.com/10 Проректор Університету Дмитро Чалий перебуває з робочим візитом в Кінгстонському університеті Королівства Британії | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

15.11.2019
ЛДУ БЖД

Проректор Університету Дмитро Чалий перебуває з робочим візитом в Кінгстонському університеті Королівства Британії

Упродовж тижня проректор Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Дмитро Чалий прочитав 3 лекції для студентів Британського університету та провів науковий семінар для викладачів і науковців закладу освіти. Під час занять Дмитро Олександрович представив результати наукових досягнень колективу Львівського державного університету безпеки життєдіяльності в галузі знань «Цивільна безпека».
Також провів ряд зустрічей з керівництвом Кінгстонського університету, на яких було обговорено перспективи подальшої співпраці між університетами в частині академічних мобільностей науково-педагогічних працівників та обміні студентами для навчання.

Зазначимо, що сьогодні в Кінгстонському університеті Королівства Британії навчаються четверо курсантів та студентів Львівського державного університету безпеки життєдіяльності освітніх рівнів бакалавр і магістр.
http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10