https://www.high-endrolex.com/10 Твоя безпека – у твоїх руках: в Університеті відбувся масштабний «WORKSHOP з безпеки» | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

18.10.2019
ЛДУ БЖД

Твоя безпека – у твоїх руках: в Університеті відбувся масштабний «WORKSHOP з безпеки»

Сьогодні до Львівського державного університету безпеки життєдіяльності завітали понад 400 представників закладів дошкільної, повної загальної середньої та вищої освіти, медичних установ, аби на практиці відпрацювати основні елементи безпечної поведінки при надзвичайних ситуаціях різного характеру. 
«Актуалізація проблеми правил безпечної евакуації з будівель під час надзвичайних ситуацій, вміння користуватись первинними засобами пожежогасіння, надання першої домедичної допомоги, ось яку мету переслідували ми як організатори цього заходу, адже знання алгоритму дій при НС мінімізує число потерпілих», - зазначив проректор Університету Дмитро Чалий.
 
Учасники мали змогу навчатись у таких робочих майстернях:
1. Пункт екстреної психологічної допомоги, де відпрацьовували надання екстреної психологічної допомоги дітям при надзвичайних ситуаціях
2. Вибухонебезпечні предмети, на цій локації спікер розказав як ідентифікувати вибухонебезпечні предмети та правила безпечної поведінки з ними.
3. Щороку діти відвідують табори біля водойм, тому знання алгоритму дій при проведенні своєчасних рятувальних робіт на водних об’єктах може врятувати життя. На локації «Рятування на воді» також були продемонстровані сучасні засоби та обладнання спеціального призначення.
4. Учасники тренінгу пройшли Майстер-клас з проведення серцево-легеневої реанімації та надання першої допомоги при травмуванні.
5. Кожен учасник заходу мав змогу загасити модельне вогнище за допомогою вогнегасників різного типу. А в  Навчально-науковій лабораторії протипожежного захисту гості знайомилися  із засобами раннього виявлення та систем оповіщення про пожежу.
6. На останній із майстерень, учасники побачили імітацію деблокування потерпілого з кузова автомобіля та надання першої домедичної допомоги
 
Родзинкою  «WORKSHOP з безпеки» Львівського державного університету безпеки життєдіяльності стали демонстраційні виступи на  теми: способи рятування людей при пожежі у будівлях, алгоритм проведення рятувальних робіт при радіаційних, хімічних та біологічних загрозах та гасіння пожеж нафтопродуктів.
 
 Учасники змогли практично відпрацювати кожен з етапів та в дії побачити основні заходи при НС.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10