03.10.2023

Науково-освітній портал навчальних закладів Державної служби України з надзвичайних ситуацій
http://www.edu-mns.org.ua

RSS

Новини навчальних закладів

20.09.2019
НУЦЗУ

До Дня винахідника і раціоналізатора України в НУЦЗУ нагороджено переможців Відкритого конкурсу на кращий патент у сфері цивільного захисту та пожежної безпеки

20 вересня у залі нарад до Дня винахідника і раціоналізатора України в Національному університеті цивільного захисту України відбулося підбиття підсумків та нагородження переможців Відкритого конкурсу на кращий патент у сфері цивільного захисту та пожежної безпеки.
Вітав присутніх проректор з наукової роботи університету Володимир Андронов: “Шановні науковці! Нехай ваш творчий розум, який щодня працює на благо Батьківщини, не втрачає гнучкості та сміливості й бажання дістатися до суті речей. А результати вашої роботи, які з’являються в нових продуктах, технологіях і наукових розробках, нехай буде спрямовано на покращення нашого життя, підвищення загального добробуту в процесі розбудови країни”. Він бажав їм сил, творчої наснаги та міцного здоров’я.
За результатами конкурсу, диплом І ступеня отримали творчий колектив у складі Голендера Володимира, Кірєєва Олександра, Сенчихіна Юрія, Росохи Сергія, Остапова Костянтина та Ткачова Андрія за винахід “Спосіб гасіння пожеж”; творчий колектив у складі Лавренюк Олени, Михалічка Бориса, Пархоменка Володимира-Петра за винахід “Антипірен-отверджувач для епоксидних смол та самозгасаюча епоксіамінна композиція”; творчий колектив у складі Голінька Василя, Чеберячка Юрія, Фрундіна Володимира, Чеберячка Сергія та Радчука Дмитра за винахід “Респіратор та спосіб його виготовлення”.
Диплом ІІ ступеня одержали творчий колектив у складі Абрамова Юрія, Садкового Володимира, Семківа Олега, Собини Віталія за корисну модель “Спосіб побудови смуги підготовки рятувальників”; творчий колектив у складі Костенко Тетяни, Костенко Віктора, Виноградова Анатолія та Зав'ялової Олени за корисну модель “Пристрій для захисту обличчя рятувальника від дії тепла”; творчий колектив у складі Шатова Сергія, Бєлікова Анатолія, Крекніна Кирила, Папірника Руслана за корисну модель “Бульдозер для відновлювальних робіт на транспортних мережах”.
Диплом ІІІ ступеня отримали творчий колектив у складі Цимбала Богдана, Артем՚єва Сергія, Малька Олександра, Шароватової Олени, Розумного Сергія, П՚ятник Тетяни, Бригади Олени, Сарапіни Марини за корисну модель “Термокостюм робітника екструдера для виготовлення паливних брикетів”; творчий колектив у складі Куртова Олександра, Чуяна Владислава за корисну модель “Ствол пожежний ручний пробивний універсальний "ГАРПУН-1"; Мелентьєва Олега за корисну модель “Сонячний портативний дисцилятор води із пневматичним сферичним рефлектором”; творчий колектив у складі Синиці Романа, Анісімова Костянтина за винахід “Морська огороджувальна гідротехнічна споруда”.

Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ, фото — Ігоря Котова, Дар'ї Ахмадуліної 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин


© 2004-2023 EDU-MNS.org.ua