https://www.high-endrolex.com/10 Науковець НУЦЗУ представив систему радіаційного, хімічного та біологічного захисту в Україні на міжнародному форумі | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

13.09.2019
НУЦЗУ

Науковець НУЦЗУ представив систему радіаційного, хімічного та біологічного захисту в Україні на міжнародному форумі

09-13 вересня на базі Всесвітньої академії наук у м. Трієст в Італії відбулося засідання робочої групи Організації щодо заборони хімічної зброї. У заході взяли участь науковці та експерти зі всіх кутків нашої планети — США, Великобританії, Італії, Німеччини, Голландії, Бразилії, Колумбії, Куби, Ірану, Пакистану та інших країн світу. На міжнародному форумі Україну та Державну службу України з надзвичайних ситуацій представив доцент кафедри спеціальної хімії та хімічної технології Національного університету цивільного захисту України Максим Кустов. Під час робочих засідань науковці та експерти обговорили питання щодо хімічної безпеки, етики поведінки з небезпечними відходами, контролю розробки нових хімічно та біологічно небезпечних речовин та реагування на будь-які загрози, пов'язані із хімічно та біологічно небезпечними речовинами. Максим Кустов представив підходи України щодо поводження з різними небезпечними речовинами і систему підготовки експертів цієї галузі в НУЦЗУ.
Учасники семінару ознайомились із організацією діяльності оперативних служб Італії з реагування на аварії з біологічно, хімічно та радіаційно небезпечними речовинами, лабораторною базою Університету м. Трієст і Міжнародного центру генної інженерії та біотехнології, де проводяться передові випробування з хімічно та біологічно небезпечними речовинами.
Також було досягнуто домовленості про кооперацію зусиль у підготовці спеціалістів цивільного захисту з університетом Риму, де розташована школа підготовки експертів РХБ захисту Італії. Співробітники НУЦЗУ продовжують утверджувати престиж закладу вищої освіти не тільки у країнах Європи, а й у всьому світі. А це, у свою чергу, сприятиме підвищенню якості підготовки українських фахівців та стане підґрунтям для нових наукових досліджень у сфері РХБ захисту.

 

Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10