https://www.high-endrolex.com/10 Проректор НУЦЗ України став учасником VІ Міжнародної науково-практичної конференції «Безпека життєдіяльності на транспорті та виробництві – освіта, наука, практика» | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

12.09.2019
НУЦЗУ

Проректор НУЦЗ України став учасником VІ Міжнародної науково-практичної конференції «Безпека життєдіяльності на транспорті та виробництві – освіта, наука, практика»

11 вересня 2019 року на базі Херсонської державної морської академії відбулось відкриття VІ Міжнародної науково-практичної конференції «Безпека життєдіяльності на транспорті та виробництві – освіта, наука, практика».
У роботі програмного комітету та пленарного засідання наукового форуму взяв участь проректор з наукової роботи Національного університету цивільного захисту України Володимир Андронов.

Учасники заходу обговорили проблемні питання освіти у напряму безпеки життєдіяльності, охорони праці і цивільного захисту, питання екологізації освіти, безпеки та охорони праці у різних сферах діяльності освіти тощо. Визначені шляхи подальшої співпраці з НДІ НАН України та ЗВО МОН України.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10