https://www.high-endrolex.com/10 Науковець НУЦЗУ став учасником міжнародних курсів НАТО для експертів з хімічного, радіаційного та біологічного захисту | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

06.09.2019
НУЦЗУ

Науковець НУЦЗУ став учасником міжнародних курсів НАТО для експертів з хімічного, радіаційного та біологічного захисту

01-06 вересня в Академії кризового управління та цивільного захисту Німеччини у м. Айрвайлер відбулися міжнародні курси НАТО для експертів з хімічного, радіаційного та біологічного захисту. Державну службу України з надзвичайних ситуацій представив доцент кафедри спеціальної хімії та хімічної технології Національного університету цивільного захисту України Максим Кустов.
15 представників різних країн Європи відпрацювали теоретичні та практичні аспекти міжнародної взаємодії при реагуванні на аварії, елементи спільної роботи міжнародного штабу, проведення відбору проб небезпечних матеріалів, розвідку зони НС, деконтамінації рятувальників і постраждалих, а також інші важливі складові процесу ліквідації масштабних аварій. Максим Кустов представив учасникам структуру ДСНС та її можливості з ліквідації наслідків аварій з викидом небезпечних речовин. Також міжнародним експертам були представлені можливості НУЦЗУ з підготовки фахівців цивільного захисту. Отримані нові знання і навчальні матеріали допоможуть підвищити якість підготовки курсантів і студентів університету.

  Прес-служба НУЦЗУ

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10