https://www.high-endrolex.com/10 Завершилися «Всеукраїнські змагання – «Найсильніший пожежний-рятувальник. Кубок Львова 2019» | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

23.06.2019
ЛДУ БЖД

Завершилися «Всеукраїнські змагання – «Найсильніший пожежний-рятувальник. Кубок Львова 2019»

З самого ранку 23 червня на проспекті Свободи у Львові тривали «Всеукраїнські змагання – «Найсильніший пожежний-рятувальник. Кубок Львова 2019» .

Нагадаємо, що до Львова прибуло 29 команд зі всієї України.
Об 11:00 відбулася урочиста церемонія відкриття заходу. Привітати учасників та гостей змагань прибули голова ДСНС України Микола Чечоткін, тимчасово виконуючий голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський, львівський міський голова Андрій Садовий, керівники силових структур та відомств, навчальних закладів та очільники територіальних підрозділів ДСНС України в областях.
"Так само як і ви я тут для того, щоб насолодитися моментом та підтримати учасників змагань. Маю надію, що ця гарна традиція, яку ми започаткували минулого року у столиці, залишить у пам'яті кожного яскраві враження і з кожним роком кількість учасників та їхні досягнення будуть лише примножуватися”, - зазначив голова ДСНС Микола Чечоткін, вітаючи присутніх.

Команди показали запеклу боротьбу в тандемах і визначили найсильніших в індивідуальних забігах серед чоловіків та жінок.

Команда нашого Університету показала результати на рівні з професійними спортсменами. Особливо хочеться відмітити Філіпову Вікторію, яка ввійшла в п‘ятірку найсильніших дівчат.
Переможцями «Всеукраїнських змагань – «Найсильніший пожежний-рятувальник. Кубок Львова 2019» стали:
1-ше місце – команда Головного управління ДСНС України у м.Києві;
2-ге місце – команда Головного управління ДСНС України у Львівській області;
3-тє місце – команда Головного управління ДСНС України в Івано-Франківській області.


Ми вітаємо призерів змагань та бажаємо їм наснаги і перемог у майбутніх змаганнях!

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10