https://www.high-endrolex.com/10 В Університеті відбулась відкрита лекція з дисципліни "Глобальна економіка" | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

03.06.2019
ЛДУ БЖД

В Університеті відбулась відкрита лекція з дисципліни "Глобальна економіка"

3 червня у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулася відкрита лекція з дисципліни "Глобальна економіка" для студентів, що навчаються за спеціальністю "Менеджмент" на тему: "Управління проектами: основні поняття та тенденції розвитку", яку провів доктор технічних наук, професор кафедри права та менеджменту у сфері цивільного захисту Зачко Олег Богданович. Під час лекції були розглянуті міжнародні стандарти з управління проектами. Сьогодення важко уявити без проектного менеджменту, коли наша держава почала реалізовувати проекти, спрямовані на децентралізацію влади, розвиток систем електронного урядування, оборонного комплексу та реформи в Державній службі України з надзвичайних ситуацій.

Теоретичні положення лекції були підкріплені прикладами з реалізації масштабних інфраструктурних проектів в Україні та світі. Студенти отримали завдання розробити проекти на Відкритий конкурс в рамках відзначення Міжнародного дня проектного менеджера, який щорічно проводиться в Університеті 1 листопада.
http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10