RSS

Новини навчальних закладів

31.05.2019
НУЦЗУ

Курсантка Національного Університету цивільного захисту України стала срібним призером Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт

Днями в Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського відбувся Міжнародний конкурс студентських наукових робіт за окремими спеціальностями. Даний Міжнародний конкурс студентських наукових робіт проводився з метою інтеграції України в європейський освітньо-науковий простір, розширення міжнародних зв’язків, стимулювання інноваційної діяльності студентів, оволодіння ними сучасними технологіями, створення умов для формування інтелектуального потенціалу талановитої молоді тощо.
 
 
 
До у часті у другому турі конкурсу журі була відібрана наукова робота курсантки 4-го курсу факультету пожежної безпеки Кулакової Ганни, яка виконувалась під керівництвом проректора з наукової роботи – начальника науково-дослідного центру доктора технічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України Андронова Володимира Анатолійовича. Доповідь та відповіді на запитання курсантки прозвучали англійською мовою, рівень якої приємно вразив членів журі. За результатами оцінки журі Кулакова Ганна стала срібним призером Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт. Вітаємо курсантку та її керівника й бажаємо подальших наукових досягнень!
 
 
 
 
Це призове місце у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт є остаточною крапкою у результатах участі НУЦЗУ у конкурсах студентських наукових робіт за 2019/20 навчальний рік, а саме – 57.

Науковий відділ з проблем цивільного захисту
та техногенно-екологічної безпеки науково-дослідного центру                       
 
Наталя Дейнеко
http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.