https://www.high-endrolex.com/10 Фахівці НУЦЗУ провели навчально-тренінгові заняття для харківських волонтерів | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

24.04.2019
НУЦЗУ

Фахівці НУЦЗУ провели навчально-тренінгові заняття для харківських волонтерів

23 квітня фахівці Національного університету цивільного захисту України провели навчально-тренінгові заняття з безпеки життя для харківських волонтерів. Захід відбувся у рамках реалізації навчального циклу “Volunteer school” та за підтримки Управління у справах сім'ї та молоді Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради. У заході взяли участь понад 80 учнів випускних класів шкіл Харкова та студентів 1-2-х курсів харківських вишів.
Начальник Центру впровадження психотренінгових технологій Світлана Лєбєдєва провела низку інтерактивних занять з особливостей надання екстреної психологічної допомоги постраждалим в осередку надзвичайної ситуації та визначення ролі й місця волонтерів у надзвичайних ситуаціях державного та регіонального рівнів. Ад'юнкт ад'юнктури кафедри пожежної профілактики в населених пунктах Юлія Михайловська ознайомила присутніх із керівними документами щодо пожежної профілактики, наголосила на основних діях під час виникнення пожежі, а також нагадала правила користування вогнегасниками.
Харківські волонтери відвідали музей університету.


Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10