https://www.high-endrolex.com/10 Уроки безпеки для юних школярів | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

18.04.2019
ЛДУ БЖД

Уроки безпеки для юних школярів

Сьогодні працівники Університету разом із курсантами завітали до  школярів, аби нагадати  про правила безпеки. Діти з неабиякою цікавістю розглядали  бойове спорядження пожежників, а також дізнавались про те, як рятувальники щоденно виконують своє основне завдання – рятують людей. Користуючись нагодою, рятувальники розповіли дітлахам про основні правила безпечної поведінки в побуті та на відкритій території і, звісно, надали можливість приміряти бойовий одяг та самостійно приборкати полум’я за допомогою вогнегасника. Найактивнішим юним рятувальникам наші працівники підготували солодкі подарунки та сувеніри від Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

Зустріч з рятувальниками дітей 3-4 класів  стала справжнім уроком безпеки, на якому можна було ознайомитися з елементарними правилами безпеки та на власні очі побачити наскільки складною та відповідальною є робота фахівців Служби порятунку.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10