https://www.high-endrolex.com/10 В Університеті відбулась IX Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми та перспективи розвитку охорони праці» | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

16.04.2019
ЛДУ БЖД

В Університеті відбулась IX Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми та перспективи розвитку охорони праці»

Сьогодні в Університеті відбулась IX  Всеукраїнська науково-практична конференція курсантів, студентів, аспірантів та ад’юнктів «Проблеми та перспективи розвитку охорони праці». Традиційно захід відбувся  в рамках Всеукраїнського дня охорони праці. У ході роботи конференції було заслухано понад 70 доповідей, присвячених актуальним проблемам охорони праці. На пленарному засіданні з цікавими та змістовними доповідями виступили: головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, транспорті та зв’язку Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Ігор Мельник, заступник директора ДП «Західний експертно-технічний центр» Ярослав Кімак. 

«Ми переконані, що конференції такого спрямування привертають увагу громадськості до проблем у сфері охорони та праці, а досвід, набутий нашими курсантами та студентами під час спілкування із провідними фахівцями цієї області,  матиме позитивне відображення у їхній науковій діяльності», - зазначив завідувач кафедри, кандидат технічних наук Олександр Мірус.
http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10