https://www.high-endrolex.com/10 Вже 33 молодих науковців Національного університету цивільного захисту України стали переможцями ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2018/2019 навчальному році | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

16.04.2019
НУЦЗУ

Вже 33 молодих науковців Національного університету цивільного захисту України стали переможцями ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2018/2019 навчальному році

У лютому-квітні під патронатом Міністерства освіти та науки України проходить ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 навчальному році.
Вже восьмий рік поспіль активними учасниками заходу є курсанти і студенти Національного університету цивільного захисту України.
Як зазначив проректор з наукової роботи полковник служби цивільного захисту Володимир Андронов, молоді науковці університету взяли участь у конкурсі за 44-ма спеціальностями. Станом на 15 квітня 33 вихованця нашого вишу стали переможцями ІІ туру цього поважного конкурсу за 19-ю галуззю у 16-ти навчальних закладах України.
До скарбнички рейтингових здобутків університету увійшло 3 дипломів І ступеню, 5 – ІІ ступеню та , 25 – ІІІ ступеню.
Конкурс іще триватиме протягом двох тижнів, тому побажаємо успіхів нашим молодим науковцям!
 
Відділ організації науково-дослідної роботи
http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10