https://www.high-endrolex.com/10 Результати олімпіади з дисципліни «Інженерний захист населення та територій» | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

18.03.2019
НУЦЗУ

Результати олімпіади з дисципліни «Інженерний захист населення та територій»

14 березня 2019 року науково-педагогічними працівниками кафедри наглядово-профілактичної діяльності факультету цивільного захисту, відповідно до календарного плану заходів, було проведено олімпіаду з дисципліни «Інженерний захист населення та територій».
 
Олімпіада пройшла за активної участі курсантів 4-го курсу, які вивчають навчальну дисципліну «Інженерний захист населення та територій». Основним завданням цивільного захисту при виникненні надзвичайних ситуацій є захист населення. До системи захисту населення і територій, що проводяться в масштабах держави у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій належать: інформація та оповіщення, спостереження і контроль, укриття в захисних спорудах, евакуація, інженерний, медичний, психологічний, біологічний, екологічний, радіаційний і хімічний захист, індивідуальні засоби захисту, самодопомога, взаємодопомога в надзвичайних ситуаціях. Отже, одним із основних напрямків забезпечення захисту населення є інженерний захист.
З метою запобігання надзвичайним ситуаціям техногенного та природного характеру здійснюються заходи інженерного захисту під час проектування й експлуатації споруд та інших об’єктів господарювання, наслідки діяльності яких можуть шкідливо вплинути на безпеку населення і довкілля.
 
За результатами олімпіади найкращими стали:
І місце – Усатенко Денис Геннадійович – курсант четвертого курсу групи ЦЗкс-15-141 факультету цивільного захисту;
ІІ місце – Миколайчук Вікторія Вікторівна – курсант четвертого курсу групи ЦЗкс-15-142 факультету цивільного захисту;
ІІІ місце – Сіваков Максим Ігорович – курсант четвертого курсу групи ЦЗкс-15-142 факультету цивільного захисту.
 
Вітаємо переможців!
 
 
 
Кафедра наглядово-профілактичної діяльності факультету цивільного захисту.
http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10