https://www.high-endrolex.com/10 Виїзне заняття кафедри НУЦЗУ на базі єдиного в Україні підприємства - виробника напірних пожежних рукавів AQUASILA | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

12.03.2019
НУЦЗУ

Виїзне заняття кафедри НУЦЗУ на базі єдиного в Україні підприємства - виробника напірних пожежних рукавів AQUASILA

5 березня зі здобувачами вищої освіти 5-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил НУЦЗУ було проведено додаткове виїзне заняття з дисципліни «Інженерна та аварійно-рятувальна техніка» на матеріально-технічній базі підприємства AQUASILA.
У рамках вивчення дисципліни "Інженерна та аварійно-рятувальна техніка" здобувачі вищої освіти 5-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил ознайомилися з технологічним процесом та оснащенням єдиного в Україні підприємства виробника напірних пожежних рукавів — AQUASILA. Провели заняття науково-педагогічні працівники кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки на чолі з начальником кафедри Андрієм Калиновським.
Також під час заняття слухачам продемонстрували всі етапи виготовлення та випробування напірних пожежних рукавів різних типів. 
Заняття вийшло цікавим, пізнавальним та насиченим.

Кафедра інженерної та аварійно-рятувальної техніки, прес-служба НУЦЗУ

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10